Kariera

Sales Super Hero

Bielsko-Biała, Poland

Czy masz moc przekonywania, która mogłaby zagiąć nawet Thora?
Czy Twoje umiejętności sprzedażowe są ostrzejsze niż miecz Aragorna?
Jeśli tak, to mamy dla Ciebie zadanie, które nawet Iron Man by się nie powstydził!

Obowiązki

  • Nawiązywanie trwałych relacji z kluczowymi klientami – tworzysz więzi silniejsze niż pierścienie mocy!
  • Skuteczność w pozyskiwaniu nowych klientów i rozwijaniu współpracy z obecnymi – budujesz imperium klientów szybciej niż Tony Stark buduje swoje zbroje!
  • Mistrzowskie zarządzanie CRM – monitorujesz i aktualizujesz bazę Reklamodawców z precyzją godną Jarvisa.
  • Aktywna sprzedaż produktów WhitePress – telefon, mail, prezentacje online czy spotkania – działasz sprawniej niż zespół misji specjalnych!
  • Ekspert w edukowaniu klientów i wsparciu w planowaniu działań marketingowych – dzielisz się wiedzą z dokładnością Profesor X.
  • Reprezentowanie WhitePress na branżowych eventach – błyszczysz na scenie, jakbyś miał swoje własne supermoce.

Wymagania

  • Wybitna zdolność nawiązywania relacji – zyskujesz klientów szybciej niż Flash!
  • Talent do negocjacji – przekonujesz klientów jak Jedi używający Mocy.
  • Zdolność pracy zespołowej – współpracujesz lepiej niż Avengersi.

Co oferujemy

  • Wysokie prowizje – które sprawią, że Twój portfel będzie grubszy niż Hulk!
  • Elastyczny czas pracy – bo wiemy, że superbohaterowie muszą się regenerować.
  • Pakiet benefitów – lepszy niż zestaw Batmana!
Wynagrodzenie
4500-6000 zł brutto
Lokalizacja
Doświadczenie
specjalista
Tryb pracy
stacjonarna
Rodzaj pracy
pełny etat
Sposób zatrudnienia
umowa o pracę
Możliwość rozpoczęcia od zaraz

Jak wygląda proces rekrutacji?

Przejrzyście! Szanujemy Twój czas, dlatego na każdym etapie otrzymasz od nas informację zwrotną.
1
Wstępna selekcja aplikacji
Jeżeli Twoje CV będzie odpowiadać naszym wymaganiom, to skontaktujemy się telefonicznie, żeby potwierdzić Twoje i nasze oczekiwania co do stanowiska. Jeżeli nie zadzwonimy, to z pewnością otrzymasz od nas maila z informacją zwrotną dotyczącą rekrutacji.
2
Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli wstępna rozmowa będzie pozytywna, to Twoją aplikację oceni manager zespołu, do którego poszukujemy nowej osoby. Na tym etapie zaprosimy Cię już na rozmowę do naszego biura w Bielsku-Białej, gdzie będziemy mogli się lepiej poznać.
3
Czas na decyzję!
Ostatnim etapem będzie akceptacja warunków współpracy i podpisanie umowy. Powitamy Cię z szeroko otwartymi ramionami w naszej WhitePress'owej rodzinie.

Co oferujemy?

Cenimy work-life balance, dlatego gwarantujemy benefity, które sprawią, że Twoja praca w WhitePress® będzie jeszcze przyjemniejsza
Elastyczny czas pracy
Praca zdalna
Imprezy integracyjne
Dofinansowanie szkoleń
Owoce i śniadania
Karta MultiSport
Telefon służbowy
Przyjazne miejsce pracy
Możliwość awansu
Docenianie stażu pracy
Dodatkowe ubezpieczenia
Prywatna opieka medyczna

Co mówią o nas pracownicy?

Zobacz co u nas słychać